Martínkovice CS 28-29.6.2014

IHT 1 Sobota Rozhodčí:Pavlína Mertová

28.6.2014 Martínkovice

Jméno Pes Outrun Lift Fetch Drive Drive Shed.race Pen Celkem

Pořadí

Natalia Kubowicz Libra Sfora z Krasnego Boru 17 9 13 13 14 15 7 88 1
Beáta Kaňková Ben 18 9 13 14 8 15 1 78 2
Pavlína Holečková Sid Hardy Horde 18 6 7 15 9 5 8 68 3 olf
Milena Topinková Cleylla Ferenčík 14 8 7 14 5 15 5 68 4
Krzysztof Wojtunik Czort Dynamic Quest 18 6 12 9 6 13 1 65 5
Ivana Simunkova Daisa 13 7 8 12 10 15 time 65 6
Martin Maček Kama 19 7 7 7 1 15 8 64 7
Danuta Kopczyk Rayko Miveko 19 4 7 12 5 15 1 63 8
Zdeněk Klíma Chopper 17 8 2 1 1 1 2 32 9
Zdeněk Klíma Rose 17 6 dis         dis  
Jiří Motyčka Bosna 19 5 10 ret       ret  
Viktor Topinka Chelsea Mintaka 16 6 1 13 1 14 ret ret  

 

IHT 2 Rozhodčí:Pavlína Mertová

Martínkovice 28.6.2014

Jméno Pes Outrun Lift Fetch Drive Shed Pen Celkem Poř.
Martin Maček Kid 19 9 17 25 10 9 89 1
Petr Burdík Faehunden's Oboy - Siak 14 9 13 16 8 7 67 2
Milena Topinková Harrissi Mintaka 16 8 14 17 6 time 61 3
Miroslav Vostřez Coudy od Ančičky 15 6 2 3 time   26 4
Natalia Kubowizc Mon Elkeeava 18 4 1 ret     ret  
Petr Burdík Ajó Draco Bohemia - Jojo 4 1 2 dis     dis  
Monika Šnajdárková Keanu 1 dis         dis  
Viktor Topinka Devie 15 4 8 dis     dis  
Monika Šnajdárková Árie Osteo - Ria 14 5 10 dis     dis  

 

HWT-Sobota
Jméno Pes košár drive outrun lift fetch drive Pen styl Celkem Pořadí
Miroslav Koško Cap Ferenčík 10 8 19 9 19 10 10 10 95 1
Zdeněk Klíma Yanco 9 6 19 9 15 8 10 9 85 2
Martin Maček Rony 10 6 10 7 15 8 9 9 74 3
Jana Bojková Klondike Slezský hrádek 9 6 13 1 14 2 10 9 64 4
Michal Jindra amina bonja 10 ret             ret  
Jaroslava Šnajdrová Quickstep Dancer z Černobílých 10 1 1 ret         ret  

 

IHT3 Neděle Rozhodčí: Pavlína Mertová
Jméno Pes Outrun Lift Fetch Drive Shed Pen Singl Celkem Poř.
Martin Maček Mirk 19 10 13 19 9 9 10 89 1
Miroslav Koško GLEN 19 8 10 23 10 8 10 88 2
Agata Zielińska Mag Mell Elkeava 19 8 16 23 10 9 time 85 3
Marta Chmiel Avalon 19 9 16 25 1 4 time 74 4
Michal Jindra qvinto miveko 17 5 13 9 5 9 9 67 5
Jana Bojková Chatanga Slezský hrádek 16 5 9 17 1 2 time 50  
Kateřina Nečasová Déva Ewe Hill 11 1 dis         dis  

 

IHT 1 Neděle Rozhodčí :Pavlína Mertová

    20 10 15 15 15 10 10    
Jméno Pes Outrun Lift Fetch Drive Drive Shed.race Pen Celkem Pořadí
Miroslav Koško Cap 19 10 15 14 14 15 10 97 1
Krzysztof Wojtunik Czort Dynamic Quest 17 10 14 13 13 15 9 91 2
Kateřina Nečasová Almé Tora Mei 11 1 11 14 13 14 1 65 3
Jarmila Balonová Aťka z Moravských 16 6 5 6 12 13 4 62 6
Beáta Kaňková Ben 19 9 10 1 6 15 1 61 4
Ivana Simunkova Daisa 10 1 2 13 11 12 9 58 5
Jiří Motyčka Bosna 18 8 1 1 1 8 1 38 7
Jana Bojková Klondike 13 1 2 1 5 5 1 28 8