Načešice Dajavera Cup 19.7.2014

ČMKU – Kynologická jednota ČR Brno    
           
Soupis účastníků zkoušek/závodů    
           
V Načešicích 19.7.2014        
Rozhodčí – Philippe Heintz   Vedoucí zkoušek – Daniela Rájová

 

Jméno a příjmení psovoda Jméno a chovatelská stanice Číslo zápisu Plemeno Číslo výkonnostního průkazu Druh zkoušky Výsledek
             
Miroslav Koško CAP FERENCIK Z.reg. BOC 6410-13-12 BOC 131401 IHT 2 84 V
Marta Chmiel MY NEALA Elkeeava PKR I-66229 BOC 41349 IHT 2 83 V
Marta Chmiel MR JAKE Elkeeava PKR I-67047 BOC 41351 IHT 2 81 V
Milena Topinková „Harri“ Harrissi Mintaka CMKU/BOC/3955/10 BOC 51202 IHT 2 68 D
Petr Burdík Faehunden’s Oboy (volací - Siak) CMKU/BOC/ZReg/3095/-09/06/09 BOC 11129 IHT 2 67 TIME
Krzysztof Wojtunik Czort Dynamic Quest PKR I-68140 BOC 030L IHT 2 60 D
Iva Jílková Dot ČMKU: ISDS PL/321429 BOC KPOP 001301 IHT 2 59 TIME
P. Adamčík Max Llanfarian   BOC 1213 IHT 2 59 RET
Monika Šnajdárková Keanu ISDS CZ/298565 BOC 1003 IHT 2 45 TIME
Monika Šnajdárková Árie Osteo CMKU/BOC/3581/09/12 BOC 1001 IHT 2 38 RET
Iva Jílková Dreamwork Jodi ČMKU: ISDS CZ/308544 BOC KPOP 001302 IHT 2 27 RET
Helena Muzikářová FOR-EK of Dajavera CMKU/BOC/3693/09/11/13 BOC 11620 IHT 2 0 RET
P. Adamčík Jessie   BOC 11001 IHT 2 RET
Petr Burdík Ajó Draco Bohemia CMKU/BOC/4045/10 BOC 1002 IHT 2 RET
Vladimír Sedlák BADDY Orlie Pierko SPKP 247 BOC 101306 IHT 2 DISK
             
Viktor Topinka „Chelsea“ Chelsea Mintaka CMKU/BOC/4831/11 BOC 21404 IHT 1 92 V
Kasia Furkioti MERLIN Elkeeava PKR I- 71882 BOC 41350 IHT 1 91 V
Jiří Motyčka Bosna Bolkovský Dvůr CMKU/BOC/4399/10/14 BOC 71302 IHT 1 87 V
Beáta Kaňková Boby z Bolkovských kopců CMKU/BOC4526/11/12 BOC 1201 IHT 1 76 VD
Pavlína Holečková Guy Named Sid Hardy Horde BOC/2904/08 BOC 21031 IHT 1 76 TIME
Ivan Linhart Uno Gulden Land CMKU/BOC/5378/12/13 BOC 1305 IHT 1 73 TIME
Milena Topinková „Leylla“ Cleylla Ferenčík Zreg/BOC/6775/-13/12 BOC 21401 IHT 1 72 TIME
Ivana Šimunková Daisies Bohemia Patrix CMKU/BOC/4102/10/12 BOC 71304 IHT 1 67 TIME
Zdeněk Klíma Chopper Mintaka   BOC 51302 IHT 1 66 TIME
Marta Chmiel Aeron LIV KC AQ0903315 BOC 141417 IHT 1 66 RET
Iveta Milanová CLANCY Ferenčík SPKP RG507 BOC 101307 IHT 1 55 RET
Ivan Linhart Toren Gulden Land Z Reg/BOC/5309/11/13 BOC 1304 IHT 1 48 RET
Martin Maček Aron z Krojčenku nnn BOC 131403 IHT 1 35 RET
             
Michaela Livoncová Mac Gulden Land CMKU/BOC/4085/10 BOC 121404 HWT 86 VD
Iva Jílková Billy Kid Corlan Gi CMKU/BOC/6526/13 BOC 121401 HWT 83 VD
Daniela Rájová I Gyfu CMKU/BOC/6880/-13/13 BOC 111405 HWT 81 VD
Lenka Strnadová Anabell Sky Amazing Moravia CMKU/BOC/5746/12 BOC 121403 HWT 76 D
Nina Rojek Anuket Black& White Story PKR.I-65312 BOC 121402 HWT 73 D
Iva Medunová Jing Jang Dajavera CMKU/BOC/5207/11 BOC 71305 HWT 72 D