Kalendář akcí 2022

Datum Místo
titul
název
součást šampionátu SPCZ  Typ závodu TS/CS  Rozhodčí/ Náhradník Propozice
Přihláška
Info
Výsledky
NHAT  HWT IHT1 IHT2 IHT3
15.1. Pardubice/ online volební členská schůze SPCZ     pozvánka
29.-30.1. Oleško ne TS, CS  CS CS S. Sochorová/
M. Topinková
fb událost zde 
12.3. Těně ne TS, CS  TS TS  H. Muzikářová/
S. Sochorová/
D. Rájová
fb událost zde
19.3. Pavlínov školení rozhodčích + závodníci CS (KP + Jakub Jaša) Erik Holmgaard /DNK/ info KP
26.-27.3. Horní Bukovsko ne TS, CS  CS M. Topinková/
D. Rájová
propozice zde
9.-10.4. Načešice ne TS, CS  TS, CS  TS   P. Čapková/
D. Rájová
fb událost zde
16.4. Nehvizdy CS CS CS CS CS D. Rájová fb událost zde
18.4. Nehvizdy ne TS, CS  TS TS     D. Rájová fb událost zde
23.-24.4. Těně TS TS, CS  TS TS TS TS H. Muzikářová/
S. Sochorová
fb událost zde
24.4. Nehvizdy
speciál Briardy
ne TS, CS  TS TS TS P. Čapková info zde
6.-8.5  Podbradec TS TS, CS  TS TS TS TS S. Kumpusalmi /FIN/ fb událost zde
27.-29.5. Těně
2x CACT/CACITR
TS TS, CS  TS  TS TS TS S. Clahsen Polman /NL/
H. Muzikářová
fb událost
propozice přihláška
zde
11.-12.6. Podkost CS (pouze T) CS, TS
CS farma
CS (T1)
farma
CS (T2)
M. Koško fb událost
přihláška
přihláška FCI
zde
17.-19.6. Těně
CACT/CACITR
TS TS, CS  TS  TS TS TS S. Kumpusalmi /FIN//
H. Muzikářová
přihláška
propozice
2.-3.7. Horní Bukovsko ne TS, CS  TS, CS TS, CS J. Tancer fb událost
propozice
6.-7.8 Pavlínov
kvalifikace KPOP
CS CS (T1) CS (T2) CS (T3) Ryan John Quinn /UK/ fb událost
20.-21.8. MČR CS 2022
Budišov nad Budišovkou
CS TS, CS  CS CS CS CS
open
zahraniční/
M. Koško
19.-21.8. Načešice
Dajavera Cup
TS TS, CS  TS TS TS TS D. Rájová/
P. Čapková
25.-28.8. Těně
3x CACT,
1x CACITR
ne TS v jednání
8.-11.9. Czech Open (KPOP) CS CS (T3) zahraniční fb událost
9.-11.9. Těně
Mistrovství KCHBO
TS TS, CS  TS TS TS TS L. Vassalo
24.-28.9.  Načešice
BCCCZ a Elév Cup
CS TS, CS  CS CS (T1) CS (T2)  CS (T3) G.Bertazzoli /It/ fb událost
1.-2.10. Načešice školení rozhodčích + závodníci TS (KP +  Daniela Rájová)
8.-9.10. Touchořiny CS CS (T2) CS (T3) M. Koško/
M. Topinková
8.-9.10. Těně
CACT, CACITR
Speciál Kelpie a Corgi
TS TS, CS  TS TS TS TS B. Kiss
27.-30.10. MČR TS
Těně
CACT, CACITR
TS TS, CS  TS TS TS TS H. Muzikářová (IHT3)/
zahraniční v jednání
web MR TS
5.-6.11. Vlčnov TS/CS TS, CS  TS, CS  TS, CS TS, CS  TS, CS  D. Rájová/Z. Černá
11.-13.11. Načešice ne TS, CS  TS P. Čapková/
D. Rájová

Kalendář akcí ostatních organizací:

KPOP
ČAOOP

Kalendář akcí v Evropě:

Slovenská republika
Polsko
Rakousko

Archiv akcí

2021

2020

2019