Klubový šampionát

Do Šampionátu se nemusíte přihlašovat, každý člen bude automaticky do seriálu zařazen. Vyhlášení bude probíhat na členské schůzi, po ukončení závodní sezóny. Průběžné výsledky Šampionátu budete moci sledovat na webu.

Vítěz seriálu IHT 3 v daném stylu (TS, CS) získá titul Šampion TS/CS SPCZ.

Vyhlášeny budou i první tři místa v kategoriích IHT 1 a IHT 2 v obou stylech.

Podmínky účasti: Závodník musí být členem Spolku pasení CZ minimálně měsíc před trialem (pořádaným SPCZ), aby mu byl trial počítán do Šampionátu. Šampionátu se účastníte jako tým handler-pes.

Do Šampionátu jsou počítány ty závody, během kterých se jdou všechny tři úrovně (IHT 1-3).

Bodování:

1. místo v trialu = 5 bodů do seriálu

2. místo v trialu = 4 bodů do seriálu

3. místo v trialu = 3 bodů do seriálu

4. místo v trialu = 2 bodů do seriálu

5. místo v trialu = 1 bodů do seriálu

O celkovém umístění v Šampionátu SPCZ rozhoduje součet bodů získaných (do seriálu) za umístění v závodě. Při rovnosti bodů v seriálu rozhoduje součet skutečně získaných bodů v trialech (tedy součet bodů zapsaných v protokolech/VP).