Klubový šampionát CS a TS

Pravidla šampionátu SPCZ

Podmínky účasti šampionátu SPCZ: 

  • Body jsou započítávany týmu automaticky, není třeba se přihlašovat.
  • Handler musí být členem spolku SPCZ.
  • Body jsou počítány na konkrétní tým.
  • Pokud tým startuje ve vyšší výkonnostní kategorii, není již v rámci šampionátu bodován v kategorii nižší.

Bodování:

  • Týmu se započítává bodový zisk v daném trialovém běhu bez ohledu na umístění.
  • V případně hodnocení RET nebo DIS nejsou body do šampionátu započítávány.
  • Do Šampionátu jsou započteny 2/3 nejlepších trialových běhů (zaokrouhleno nahoru), které jsou součástí závodu započítávaného do Šampionátu – uvedeno v kalendáři SPCZ.
    • Příklad:
      • Za sezónu daného roku se uskuteční 4 trialové běhy – týmu se započítávají 3 nejlépe hodnocené běhy.
      • Za sezónu daného roku se uskuteční 12 trialových běhů – týmu se započítává 8 nejlepších běhů.
  • Do šampionátu je započteno Mistrovství ČR TS/CS i v případě, že není pořádáno pod záštitou SPCZ.
  • Do šampionátu se započítává i Czech Open / Czech National konaný pod KPOP.
  • V případě rovnosti získaných bodů o výsledném pořadí rozhoduje počet skutečně získaných bodů v nejlépe hodnoceném trialu.

Pravidla jsou platná od 1.1.2022


Výsledky 2021

Šampion SPCZ TS 2021

Veronika Otýpková + Apanie Smart Working

Šampion SPCZ CS 2021

Jakub Jaša + Corny

Celkové výsledky šampionátu pro rok 2021: ke stažení v PDF – kompletní výsledky TS, kompletní výsledky CS

Výsledky 2020

Šampion SPCZ TS 2020

Veronika Otýpková + Apanie Smart Working

Šampion SPCZ CS 2020

Tereza Leciánová + Čára

Celkové výsledky šampionátu pro rok 2020:

Výsledky 2019

Šampion SPCZ TS 2019

Andrea Ludvíková + Chelsea Kazari Toyo-Ken

Šampion SPCZ CS 2019

Daniela Rájová + I-Gyfu 

Celkové výsledky šampionátu pro rok 2019:

 


2018

Šampión SPCZ TS

Eva Štemberová + La Loba met Frasnay´s Flair

 

Šampión SPCZ CS

Daniela Rájová + I-Gyfu

 

 

Celkové výsledky 2018

Kategorie T1 TS

Pořadí Jméno psovoda Jméno psa 26.5.2018 Těně 22-23.6.2018 Těně 29.9.2018 MČR Načešice Celkem
1. Tereza Martínková Annouschka Šimonova zahrada 5 2 x 7 (161b)
2. Jana Kautská Always Ready Aleph Kimbilio 4 3 x 7 (142b)
3. Martina Mastilová Arrow Crazy Legs x 5 x 5
4. Jana Kautská Hopsa Hejsa Kogito Easter 3 1 x 4 (121b)
5. Eva Štemberová Imme v.d. Ganzeweide x 4 x 4 (86b)

Kategorie T2 TS

Pořadí Jméno psovoda Jméno psa 26.5.2018 Těně 22-23.6.2018 Těně 29.9.2018 MČR Načešice Celkem
1. Martina Králová Little Princess des Campagnons du Berger 4 4 1 9
2. Svatoslava Procházková Jacqueline Heaven Devil 3 x 5 8
3. Martina Mikulová Laura Heaven Devil 2 x 3 5 (135b)
4. Táňa Holešová Contrala Corriente Velmond x 5 x 5 (80b)
5. Jana Kautská Eldorádo od Dračice 5 x x 5 (76b)

Kategorie T3 TS

Pořadí Jméno psovoda Jméno psa 26.5.2018 Těně 22-23.6.2018 Těně 29.9.2018 MČR Načešice Celkem
1. Eva Štemberová La Loba met Frasnay´s Flair 5 5 5 15
2. Eva Štemberová Ado Haaye Bonremo Vemsilumpa x 4 3 7 (157b)
3. Jana Kautská Adon Cream Caramel 3 x 4 7 (153b)
4. Kateřina Schánělcová Airin Ambrasion 4 3 x 7 (138b)
5. Jana Sommrová Decent Demon z Kovárny x x 2 2 (80b)
6. Vlasta Hofírková Atilla Aboriginal Mystery x 2 x 2 (30b)

Kategorie T1 CS

Pořadí Jméno psovoda Jméno psa 11.8.2018 Farmička 8.9.2018 Načešice Elév Cup Celkem
1. Nella Semecká Drive Together Bohemia Grant 4 5 4 13
2. Martina Donátová Why not Worthy Dajavera 0 0 5 5 (84b)
3. Jana Nováková Biane Daisy Maurisis 5 0 0 5 (42b)
4. Marcela Melkus Hejduková Bee Foderra x x 3 3

Kategorie T2 CS

Pořadí Jméno psovoda Jméno psa 11.8.2018 Farmička 8.9.2018 Načešice 8.9.2018 Načešice Celkem
1. běh 2. běh
1. Jakub Jaša Corny od Borovského vršku 5 4 5 14
2. Tereza Leciánová Lynn 3 5 0 8
3. Tereza Leciánová Xanadu Aibara 4 x x 4
4. Nella Semecká Cara Melca Koryfej x 3 x 3

Kategorie T3 CS

Pořadí Jméno psovoda Jméno psa 11.8.2018 Farmička 8.9.2018 Načešice 8.9.2018 Načešice Celkem
1. běh 2. běh
1. Daniela Rájová I-Gyfu 5 0 5 10
2. Tereza Štursová Great Kiri At Adelaine Hope 4 0 0 4