DatumMísto
titul
název
Typ závodu TS/CSRozhodčíPořadatelPropozice
Přihláška
Info
Výsledky
20.-21.1.Libušín
Scudde Trial I.
NHAT, HWT TS+CS, IHT1-2 TS IHT1 CSS. SochorováB. Kaňkováfb událostxlsx
28.1.Hrochův TýnecČlenská schůze
vyhlášení Šampionátu SPCZ
výborpozvánka
fb událost
pdf
zápis
24.-25.2.Nehvizdyso: IHT3 CS, T3
ne: NHAT, HWT CS+TS, IHT1-2 TS
D. RájováA. Ludvíkováfb událostpdf
2.-5.3.PrahaŠkolení rozhodčích CSA. Lyttle /IR/KP ČMKU
9.-10.3NehvizdyNHAT, HWT TS+CS, IHT3 TSP. Szarvas /HU/A. Ludvíková, V. Kuchtováfb událost
15.-17.3.NěmeckoENC 2024informace
16.-17.3.Praha – PitkoviceNHAT, HWT-CS, IHT1-2 CSM. VostřezM. Longauerováfb událostxlsx
23.-24.3.NačešiceNHAT, HWT TS+CSD. RájováD. Rájováfb událostxlsx
29.-31.3.MaďarskoII. TS Continental trial
6.-7.4.NehvizdyNHAT, HWT TS, IHT1-2 TSP. ČapkováA. Ludvíkováfb událostxlsx
11.-14.4.Holandskoškolení pro čekatele a rozhodčí TS
28.4.MaršoviceNHAT, HWT TS+CSM. KoškoK. Hrachovcováfb událost
11.-12.5.Nehvizdy
Speciál pro briardy
NHAT, HWT TS, IHT1-3 TSG. Patkó /HU/A. Ludvíkováfb událost
17.-19.5.Libušín
Scudde Trial II.
CACT
NHAT, HWT TS, IHT1-3 TSH. MuzikářováB. Kaňkováfb událost
18.-19.5.Budišov nad BudišovkouNHAT, HWT-CS, T2-3J Bojková
L. Norazs
M. Pečováfb událost
31.5.-2.6.Libušín
Scudde Trial III.
CACT
NHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 TS, IHT1 CSM. VostřezB. Kaňkováfb událost
15.-16.6.StránskéNHAT, HWT TS+CS, IHT1-2 TS+CSv jednáníV. Křenková
29.-30.6.NehvizdyNHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 TS+CS, T1-3v jednáníA.. Ludvíková
5.-7.7.Nehvizdyso: IHT2-3 CS, T2-3
ne: NHAT, HWT TS+CS, IHT2-3 TS
G. Bertazzoli /IT/A. Ludvíkováfb událost
12.7.Maršovice
Speciál pro maďarská plemena
IHT1-3 TSD. RájováK. Hrachovcová
13.7.MaršoviceNHAT, HWT TS+CSD. RájováK. Hrachovcová
10.-11.8.Nehvizdy
MČR TS
CACT/CACITr
NHAT, HWT TS+CS, IHT3 TSv jednáníA. Ludvíková
17.-18.8.Načešice
Dajavera Cup
NHAT, HWT TS, IHT1-3 TSP. ČapkováD. Rájová
17.-18.8.Horní BukovskoNHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 TS+CSM. KoškoN. Hrušková
24.-25.8.Budišov nad BudišovkouNHAT, HWT-CS, IHT1-3 CS, T1-3P. Szarvas /HU/M. Pečováfb událost
28.8.-1.9.RakouskoContinental 2024kvalifikace
31.8.-1.9.Stránské
Podzimní závod pro TS
NHAT, HWT TS, IHT1-3 TSv jednáníV. Křenková
6.-8.9.Libušín
Scudde Trial IV.
CACT
NHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 TS, IHT1 CSM. KoškoB. Kaňková
7.-8.9.Horní BukovskoNHAT. HWT CS+TS, IHT 1-3 CS+TSD. RájováN. Hrušková
13.-15.9.Těně
Mistrovstvi KCHBO
Speciál pro kelpie
CACT/CACITR
NHAT, HWT TS, IHT1-3 TSzahraniční v jednáníJ. Kautská
14.-15.9.Načešice
Elév Cup
NHAT, HWT TS+CS, T1-T3zahraniční v jednáníD. Rájová
21.-22.9.Libušín
Klubová mistrovství
ACD, FBO,
WCC, WCP, BC
CACT
NHAT, HWT TS, IHT1-3 TSM. VostřezB. Kaňková, P. Bartoňová,
M. Ernstová, L. Zetová,
G. Cimrmanová
27.-29.9.Praha
BCCCZ Cup
MČR BCCCZ
MČR CS – T3zahraniční v jednáníM. Longauerováfb událost
3.-6.10.ME pro TS 2024Itáliekvalifikace
5.-6.10.Vysoký ÚjezdNHAT, HWT TS+CS, IHT1-CSv jednáníM. Vostřez
13.10.MaršoviceNHAT, HWT TS+CSM. KoškoK. Hrachovcová
19.-20.10.PrahaNHAT. HWT CS, IHT1-3 CS, T1-3v jednáníM. Longauerová
26.-27.10.NehvizdyNHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 TS+CS, T1-3v jednáníA. Ludvíková
2.-3.11.Libušín
Scudde Trial V.
NHAT. HWT TS+CS, IHT1-2 TS, IHT1 CSJ. TancerB. Kaňková
9.-10.11.NačešiceNHAT, HWT TS+CSD. RájováD. Rájová
22.-24.11.Vlčnov u UHNHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 CS, T1-3D. RájováJ. Valová
30.11-1.12.NehvizdyNHAT, HWT TS+CS, IHT1-3 TS+CS, T1-3v jednáníA. Ludvíková

Kalendář akcí ostatních organizací:

KPOP
ČAOOP

Kalendář akcí v Evropě:

Slovenská republika

Rakousko

Německo

Maďarsko

Archiv akcí

2023

2022

2021

2020

2019