Kalendář akcí 2020

Typ závodu TS Typ závodu CS
Datum Místo NHAT HWT IHT1 IHT2 IHT3 Trial NHAT HWT IHT1 IHT2 IHT3 Trial Rozhodčí / Náhradník Přihláška Propozice Výsledky
14.2. Nehvizdy T1-2 Tomasz Nowakowski T1, T2
14.3.-15.3. Těně x x  x       x x x     Petra Szarvas zde zde zde
21.3.-23.3. Načešice x x  x       x x       D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová zde zde
28.3.-29.3. Nehvizdy x x         x x  x     D.Rájová zde
18.4.-19.4. Těně x x x x x   x x x H.Muzikářová zde zde
25.4.-26.4. Načešice x x  x       x x   D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová zde
15.5.-17.5. Těně x x x x x x x x Helena Muzikářová zde zde
23.5.-24.5. Načešice x x x x x x D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová
5.6.-7.6. Libhošť

Australian herding cup CACT

x x x x Zahraniční
13.6.-14.6. Nehvizdy x x x x D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová
13.6.14.6. Pavlínov T1-3 Sergio Perello (UK)
19.6.-21.6. Těně x x x x x x x x Steve Jaunin

19.6.-21.6. Načešice x x x x Daniela Rájová zde zde zde
26.6.-28.6. Nehvizdy x x x x D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová
10.7. Nehvizdy x x x Daniela Rájová
15.8.-16.8. Rakousy     x x T2-3  v jednání

zde
4.9.-6.9. Těně

Mistrovství KCHBO

x x x x x Petra Szarvas  

 

zde 
5.9.-6.9.

 

Načešice

VII. BCCCZ a VI. Elév Cup 

x x x x T1,T2,T3 D.Rájová/W.Lipczenko zde zde  

NHAT, Elév, T2, T3

 

19.9.-20.9.

(změna termínu)

Načešice x x x x x P.Čapková/D.Rájová/ zde zde
26.9. – 28.9. Těně

Mistrovství ČR TS

 

 

x

 

x

 

x

zde zde zde
17.10.-18.10. Načešice x x x x x x D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová zde zde
30.10.-01.11. Načešice Setkání KP, rozhodčích, organizátorů – zástupců spolku Komise pasení
07.11-08.11 Načešice x x x x x x D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová
14.11.-15.11. Načešice Školení rozhodčích TS Sinikka Kumpusalmi (Finsko)
16.11.-17.11. Načešice Školení závodníků Sinikka Kumpusalmi (Finsko)
28.11.-29.11. Nehvizdy x x x x x x D.Rájová/P.Čapková/H.Muzikářová

Kalendář akcí ostatních organizací:

KPOP
ČAOOP

Kalendář akcí v Evropě:

Slovenská republika
Polsko
Rakousko

 

Archiv akcí

2019